Mecz Puszcza Niepołomice vs ŁKS Łódź na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego dnia 2023-03-03 19:30 - 1-0

Pierwsza połowa meczu między Puszcza Niepołomice a ŁKS Łódź zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-03-03 19:30 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Puszcza Niepołomice i ŁKS Łódź.

Gole strzelali: T. Wojcinowicz 24' 1-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: E. Thiakane 45'

Żółte kartki ŁKS Łódź: K. Dankowski 33' M. Kowalczyk 42'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter meczu - K. Jakubik. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec a ŁKS Łódź zmierzy się z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice.

Kibice śledzą potyczki w lidze I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi E. Thiakane K. Dankowski nieraz zagwarantowały wspaniałym sympatykom wiele pozytywnych przeżyć. Przyciągające uwagę zmagania między graczami z ligi są bardzo zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to potyczki nużące. Nieprzerwanie trafiamy na idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się czerwonym kartonikiem, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Puszcza Niepołomice i ŁKS Łódź i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.