Mecz ŁKS Łódź - Cracovia Krakow, wynik końcowy 0-2

Dnia 2023-09-30 13:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy ŁKS Łódź a Cracovia Krakow.

Pierwsza część spotkania pomiędzy ŁKS Łódź i Cracovia Krakow zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: V. Ghiță 14' 0-1 M. Rakoczy J. Atanasov 21' 0-2 K. Śmiglewski

Żółte kartki ŁKS Łódź: Aleksander Bobek 9'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Paweł Jaroszyński 89'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stawi czoła Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Gornik Zabrze natomiast Cracovia Krakow z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Lech Poznan.

Oddani kibice śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Aleksander Bobek Paweł Jaroszyński nieustannie zapewniają wyśmienitym sympatykom mnóstwo niesamowitych emocji. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zaciekłe, nie często bywa, że widowiska męczą. Ustawicznie zdarzają się spektakularne asysty oraz gole, brutalne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwoną kartką gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak ŁKS Łódź i Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.